Verpleegkundige Thuiszorg

Vacature

Verpleegkundige Thuiszorg

Henriëlla Zorg is op zoek naar een verpleegkundige met passie voor zorg en die geen uitdaging uit de weg gaat. Het welzijn van de cliënt staat centraal en jij weet precies hoe jij passende zorg in moet zetten. (24 tot 32 uur in de week)

Hoe ziet de functie eruit?

Als verpleegkundige bij Henriëlla Zorg ben jij mede verantwoordelijk voor de uitvoering van begeleiding, verzorging en verpleging van onze cliënten. Jij hebt een coördinerende rol, waarbij de voortgang van de zorgverlening, het welzijn van de cliënt en de inzet van de zorgmedewerkers jouw aandacht hebben. Samen met jouw collega’s en de disciplines, zoals de huisarts, monitor jij de zorg van de cliënt en stuurt deze bij wanneer dit nodig is. Dit doe jij in goede samenwerking met de wijkverpleegkundige.

Als verpleegkundige vind jij het ook leuk om jouw kennis over te dragen aan leerlingen en stagiaires. Samen met jouw collega verpleegkundigen begeleid jij onze leerlingen en stagiaires en zie jij erop toe dat kwalitatief goede zorg leveren. Om deze kwaliteit van zorg te waarborgen houd jij jouw kennis up to date door trainingen en het lezen van vakbladen.

Wat neem jij mee?

 • Een afgeronde verpleegkundige opleiding niveau 4;
 • Ervaring is een soortgelijke functie, het liefst in de thuiszorg;
 • Flexibiliteit en stressbestendigheid;
 • Sociale vaardigheden en uitdrukkingsvaardigheden;
 • Een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG);
 • Een fiets of een auto om gemakkelijk bij de cliënten te komen, of bent in staat om te fietsen;
 • Jij werkt zelfstandig, maar kan ook in teamverband werken.

Wat bieden wij jou?

 • Een uitdagende functie in een professionele en fijne werkomgeving;
 • Een contract van 24 – 32 uur per week;
 • De functie is conform cao VVT ingeschaald;
 • Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een E-Bike, scholingsmogelijkheden en trainingen.
Solliciteer snel!

Zie jij jezelf al werken in deze functie en weet je gastvrijheid en betrokkenheid - met humor- en op creatieve wijze in je dagelijkse werkzaamheden te versmelten? Stuur dan jouw CV voorzien van motivatie naar onze afdeling Human Resources op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We kijken er naar uit.

Vragen?

Bij serieuze interesse bieden we je ook de mogelijkheid om een dagdeel mee te lopen; zo krijg je een goed beeld van de organisatie en de ouderenzorg. Heb je na het lezen van deze vacature nog vragen? Neem dan gerust contact op met onze afdeling Human resources op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 070 – 20 12 027.

Over ons

Henriëlla Zorg is een kleinschalige en toegankelijke zorgorganisatie waar gastvrijheid, betrokkenheid en vakkundigheid centraal staan. We bieden onze cliënten zowel zorg en begeleiding in de eigen thuissituatie als op onze zorglocaties. De cliënt staat bij Henriëlla zorg centraal; hij/zij bepaalt dan ook wat kwaliteit van leven inhoudt. Hierdoor sluit de zorg die we leveren nauw aan op de behoefte van de individuele persoon.

Henriëlla Zorg is altijd in ontwikkeling om de cliënten deze professionele zorg op maat te bieden. Zo werken we onder andere aan E-Health; digitalisering in de zorg. Door middel van video bellen verlenen we zo ook persoonsgerichte zorg in de wijk.

Alle vacatures

Zorg met respect voor verschillende culturen