Verzorgende IG Thuiszorg

Vacature

Verzorgende IG Thuiszorg

Blink je uit in klinisch redeneren en pak jij de verantwoordelijkheid voor onze zorgverlening bij cliënten in de thuissituatie? Vind je daarnaast leuk om mee te bouwen aan de kwaliteit van onze dienstverlening? Dan ben jij de Verzorgende IG die wij zoeken om ons team te versterken. (24 – 32 uur in de week)

Hoe ziet de functie eruit? 

Als Verzorgende IG ben je verantwoordelijk voor zowel verzorgende als begeleidende werkzaamheden bij cliënten in de eigen thuissituatie in Den Haag/Rijswijk. Je helpt de wijkverpleegkundige bij het opstellen van het zorgplan, levert zelf de zorg op basis van dit plan en monitort de voortgang van de cliënt. Je onderhoudt contact met onder andere de familie, ziekenhuis, huisarts en indien van toepassing andere disciplines als maatschappelijk werk, verpleegkundige of fysiotherapeut. In samenwerking met collega’s bouw je dagelijks aan de kwaliteitsverbetering van onze organisatie en dienstverlening.

Wat neem jij mee? 

  • Een afgeronde mbo-opleiding Verzorgende IG (VIG) niveau 3;
  • Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie;
  • Een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG).

Verder heb je affiniteit met zorgverlening in de wijk en ben je gemotiveerd, betrokken en flexibel. Je werkt zelfstandig en zoekt collega’s op voor overleg over de cliëntzorg. Je hebt uitstekende sociale vaardigheden, een goed inlevingsvermogen en een groot verantwoordelijkheidsgevoel.

Wat bieden wij jou?

  • Een inhoudelijke en uitdagende functie waarin je van waardevolle betekenis bent voor de cliënt;
  • Een (jaar)contract van 24-36 uur per week (functiegroep 35 conform cao);
  • Salaris, vakantiegeld, eindejaarsuitkering en reiskostenvergoeding conform cao VVT;
  • Uitgebreid opleidingstraject zodat je je blijft ontwikkelen en kunt doorgroeien.
Solliciteer snel!

Zie jij jezelf al werken in deze functie en weet je gastvrijheid en betrokkenheid - met humor- en op creatieve wijze in je dagelijkse werkzaamheden te versmelten? Stuur dan jouw CV voorzien van motivatie naar onze afdeling Human Resources op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We kijken er naar uit.

Vragen?

Bij serieuze interesse bieden we je ook de mogelijkheid om een dagdeel mee te lopen; zo krijg je een goed beeld van de organisatie en de ouderenzorg. Heb je na het lezen van deze vacature nog vragen? Neem dan gerust contact op met onze afdeling Human resources op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 070 – 20 12 027.

Over ons

Henriëlla Zorg is een kleinschalige en toegankelijke zorgorganisatie waar gastvrijheid, betrokkenheid en vakkundigheid centraal staan. We bieden onze cliënten zowel zorg en begeleiding in de eigen thuissituatie als op onze zorglocaties. De cliënt staat bij Henriëlla zorg centraal; hij/zij bepaalt dan ook wat kwaliteit van leven inhoudt. Hierdoor sluit de zorg die we leveren nauw aan op de behoefte van de individuele persoon.

Henriëlla Zorg is altijd in ontwikkeling om de cliënten deze professionele zorg op maat te bieden. Zo werken we onder andere aan E-Health; digitalisering in de zorg. Door middel van video bellen verlenen we zo ook persoonsgerichte zorg in de wijk.

Alle vacatures

Zorg met respect voor verschillende culturen