Huishoudelijk medewerker

Vacature

Huishoudelijk medewerker

Sta jij voor een veilige en schone woning van onze cliënten? Heb je daarnaast de ambitie om door te groeien in de ouderenzorg? Ter uitbreiding van ons team zijn we op zoek naar nieuwe collega’s die aan de slag willen gaan als huishoudelijk medewerker. (uren in overleg)

Hoe ziet de functie eruit?

Je ondersteunt en assisteert cliënten in het huishouden thuis. In het ondersteuningsplan vind je de werkzaamheden en de afspraken die met de cliënt gemaakt zijn. Je neemt initiatief in het uitvoeren van de taken en communiceert met de cliënt welke werkzaamheden je uitvoert. Naast de cliënt heb je veel contact met onze WMO-coördinator en planners. Belangrijke informatie koppel je ook aan hun terug. Omdat we het belangrijk vinden dat jij goed van start kunt volg je e-learnings en loop je - in eerste instantie - mee met een ervaren collega.

Wat neem jij mee?

  • Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie of de drive om deze ervaring op te doen;
  • Motivatie, flexibiliteit en betrokkenheid bij ouderenzorg;
  • Een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG);
  • Een fiets of auto om gemakkelijk bij de cliënten te kunnen komen is wenselijk;
  • Uitstekende sociale vaardigheden, een goed inlevingsvermogen en een groot verantwoordelijkheidsgevoel;
  • Je werkt zelfstandig; voor overleg/afstemming over cliëntzorg weet je je collega’s te vinden.

Wat bieden wij jou?

  • Een uitdagende functie waarin je echt van betekenis bent voor de cliënt;
  • Salaris, vakantiegeld, eindejaarsuitkering en reiskostenvergoeding conform cao VVT;
  • Uitgebreid opleidingstraject zodat je je blijft ontwikkelen en kunt doorgroeien.
Solliciteer snel!

Zie jij jezelf al werken in deze functie en weet je gastvrijheid en betrokkenheid - met humor- en op creatieve wijze in je dagelijkse werkzaamheden te versmelten? Stuur dan jouw CV voorzien van motivatie naar onze afdeling Human Resources op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We kijken er naar uit.

Vragen?

Bij serieuze interesse bieden we je ook de mogelijkheid om een dagdeel mee te lopen; zo krijg je een goed beeld van de organisatie en de ouderenzorg. Heb je na het lezen van deze vacature nog vragen? Neem dan gerust contact op met onze afdeling Human resources op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 070 – 20 12 027.

Over ons

Henriëlla Zorg is een kleinschalige en toegankelijke zorgorganisatie waar gastvrijheid, betrokkenheid en vakkundigheid centraal staan. We bieden onze cliënten zowel zorg en begeleiding in de eigen thuissituatie als op onze zorglocaties. De cliënt staat bij Henriëlla zorg centraal; hij/zij bepaalt dan ook wat kwaliteit van leven inhoudt. Hierdoor sluit de zorg die we leveren nauw aan op de behoefte van de individuele persoon.

Henriëlla Zorg is altijd in ontwikkeling om de cliënten deze professionele zorg op maat te bieden. Zo werken we onder andere aan E-Health; digitalisering in de zorg. Door middel van video bellen verlenen we zo ook persoonsgerichte zorg in de wijk.

Alle vacatures

Zorg met respect voor verschillende culturen