Wijkverpleegkundige E-health (HBO-V)

Vacature

Wijkverpleegkundige E-health (HBO-V)

Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een enthousiaste en flexibele wijkverpleegkundige E-health HBO-V (24 -36 uur in de week).

Hoe ziet de functie eruit?

Ga jij de uitdaging aan om E-health verder uit te rollen in de wijk en onze organisatie? Om de zorg in de wijk zo goed en efficiënt mogelijk te realiseren heb je als wijkverpleegkundige vergaande interesse in de mogelijkheden van E-health. Je gaat telkens na hoe je -door gebruik te maken van slimme oplossingen- meer tijd kunt vrij kunt maken voor onze cliënten. Zorgapplicaties ken je dan ook als je broekzak. Is er een nieuwe applicatie die we gaan gebruiken? Dan ben jij de eerste die alles uitpluist en voor de uitrol ervan zorgt. Voor jou is het echt de sport om onze zorg steeds slimmer en efficiënter te maken. Door E-health -structureel- in te zetten verminder je de werkdruk voor jezelf en collega’s in de wijk. Je werkt immers aan zorg op afstand en aan beter overzicht per cliënt. Hiermee realiseer je tijdswinst zonder dat de cliënt inlevert op aandacht.

Na het intakegesprek stel je de indicatie van de cliënt vast en stemt samen met de cliënt de zorg af. Je plant de zorgmomenten in goed overleg en bepaalt samen welke zorg je door middel van E-health kunt leveren. Je neemt de cliënt mee in deze ontwikkeling en legt hem/haar uit wat de voordelen zijn voor beiden.

Samen met de zorgmedewerkers monitor je de cliënt; je brengt in kaart of de zelfredzaamheid groter of juist minder wordt. Je stuurt de zorgverleners aan; draagt zorg aan hen over en evalueert. Gezamenlijk zijn jullie verantwoordelijk voor het digitale zorgdossier. Jij bent verantwoordelijk voor de evaluatiemomenten en up-to-date cliëntgegevens. Is er krapte in de planning, zijn er zieken of collega’s op vakantie? Dan ben je flexibel en voer je zelf ook zorg uit in de wijk. In deze functie heb je veel contact met cliënten, collega zorgverleners en collega’s op kantoor.

Als wijkverpleegkundige deel je jouw deskundigheid met je collega’s door middel van klinische lessen en individuele begeleiding en je enthousiasme voor en interesse in E-health. Uiteraard heb je de mogelijkheid om jouw kennis actueel te houden en af te stemmen op de zorgvraag van onze cliënten.

Wat vragen we jou?

 • Een afgeronde opleiding HBO-V;
 • Ervaring en/of serieuze interesse in E-health;
 • Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie in de ouderenzorg;
 • Affiniteit met digitale zorginnovaties, ouderen, GGZ, begeleidingsproblematiek en Somatiek;
 • Inlevingsvermogen in verschillende culturen, flexibiliteit en vermogen om ad hoc te schakelen;
 • Betrouwbaarheid en integriteit; je gaat vertrouwelijk om met informatie;
 • Een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG);
 • Jij werkt zowel in teamverband als zelfstandig.

 Wat bieden wij jou?

 • Een inhoudelijke en uitdagende functie waarin je van waardevolle betekenis bent voor de cliënt;
 • Een (jaar)contract van 24-36 uur per week (functiegroep conform cao);
 • Salaris, vakantiegeld, eindejaarsuitkering en reiskostenvergoeding conform cao VVT;
 • Uitgebreid opleidingstraject zodat je je blijft ontwikkelen en kunt doorgroeien.
Solliciteer snel!

Zie jij jezelf al werken in deze functie en weet je gastvrijheid en betrokkenheid - met humor- en op creatieve wijze in je dagelijkse werkzaamheden te versmelten? Stuur dan jouw CV voorzien van motivatie naar onze afdeling Human Resources op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We kijken er naar uit.

Vragen?

Bij serieuze interesse bieden we je ook de mogelijkheid om een dagdeel mee te lopen; zo krijg je een goed beeld van de organisatie en de ouderenzorg. Heb je na het lezen van deze vacature nog vragen? Neem dan gerust contact op met onze afdeling Human resources op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 070 – 20 12 027.

Over ons

Henriëlla Zorg is een kleinschalige en toegankelijke zorgorganisatie waar gastvrijheid, betrokkenheid en vakkundigheid centraal staan. We bieden onze cliënten zowel zorg en begeleiding in de eigen thuissituatie als op onze zorglocaties. De cliënt staat bij Henriëlla zorg centraal; hij/zij bepaalt dan ook wat kwaliteit van leven inhoudt. Hierdoor sluit de zorg die we leveren nauw aan op de behoefte van de individuele persoon.

Henriëlla Zorg is altijd in ontwikkeling om de cliënten deze professionele zorg op maat te bieden. Zo werken we onder andere aan E-Health; digitalisering in de zorg. Door middel van video bellen verlenen we zo ook persoonsgerichte zorg in de wijk.

Alle vacatures

Zorg met respect voor verschillende culturen